-chp-kepez-ilce-baskan-adayi-pkkya-hedef-gosterildi.html"?>-chp-kepez-ilce-baskan-adayi-pkkya-hedef-gosterildi.html"?>-chp-kepez-ilce-baskan-adayi-pkkya-hedef-gosterildi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

'CHP Kepez İlçe Başkan Adayı PKK'ya hedef gösterildi'

'CHP Kepez İlçe Başkan Adayı PKK'ya hedef gösterildi'
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-04 - 22:49 - Bu haberi 3969 kişi okudu.


CHP Kepez ilçe başkanlığına Emekli Kurmay Albay Aziz Ergen aday oldu.. Sosyal medya üzerinden Eski bir JİTEM'ci ve faili meçhul cinayetlerin sorumlusu olduğu iddia edilen CHP Kepez ilçe başkan adayı Aziz Ergen şikayetçi oldu.

Görev yaptığı dönem de 'Beyaz Enerji' ve 'Mavi Akım' soruşturmalarını gerçekleştiren; Emekli olduktan sonra da önümüzdeki dönem yapılacak CHP Kepez İlçe Başkanlığı için Aday olan Emekli Kurmay Albay Aziz Ergen Facebook üzerinden terör örgütü PKK'ya hedef gösterildi.Gazetemiz Antalyamerkezi.com haber sitesinin Adli mercilerden edindiği bilgilere göre Aziz Ergen'in PKK'ya kendisini hedef gösteren şahıslardan şikayetçi olmasına üzerine ortaya çıktı.Antalya Adliyesine avukatı aracılığı ile verdiği dilekçe de şu ifadelere yer verdi:

AÇIKLAMALAR :

1-) Ekte görüntüsü yer alan paylaşımları sosyal medyadaki facebook sitesi üzerinden gerçekleştiren Saadettin Yıldırım
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008841432499
isimli kişi, şahsımı hedef alarak,
Eski bir J-temci CHP kepezi yönetmeye adaymış, kimler buna kuzu postu giydirerek aramıza sokuyor? Elbetteki biliniyor fakat artık onlarında siyasi pilleri tükendi.
Bu demokrasi, özgürlük düşmanı zat örgütten ne anlar? siyasetten ne anlar? tepeden inme kendini bir halt sanıp, CHP Kepez ilçe örgütünü acaba Jandarma karakolu mu yoksa askeri karargah mı sanmış?
Ulan Askeri vesayet artık yok. Mustafa kemalin kurduğu orduyu ne hale sokmuşlar yıllarca görüyoruz. 12 Eylül 1980 ve 12 Mart 1972 den buyana Atatürk adına darbe yapıp, Deniz gezmişi ve diğerlerini çocuk, öğrenci demeden astılar ve 163 maddeyi anayasaya koyarak, Atatürk'e karşı olan bu günkü gerici yobaz kültürün önünü açıp, Demokrasi güçlerini işkencelerden geçirip, silindir gibi ezdiler. ülkenin bu günlere gelmesinden onlarda sorumlular. Neymiş, eski albaymış yok Jandarma komutanıymış, ULAN KİM TAKAR VEYA BAŞKA TÜRLÜ **KER YALOVA KAYMAKAMINI DİYE HİÇ Mİ ANADOLU SÖZÜ DUYMADINIZ?
Merhaba demek bile demokratik temiz siyasi etik kurallara göre suçdur. Kovunuz, yuhlayınız gitsin..

Aziz Ergen denilen zat yıllarca demokrasi güçlerine karşı özgürle karşı mücadele edip, bölgede bir yığın faili meçhulleri yönetip, işkenceleri tertipleyen derin devlet adamlarını oluşturulan makamlarda görevli değil miydi?

Aziz Ergen, kepez konusundaki uyarı yazımın

Ji tem derin devlet işkence ve faili meçhul askeri vesayetçi bir timci olduğunu böylelikle partiye sızdırılmış veya partide kandırılmış kimi unsular söylüyorlar.

Bize kepez CHP örgütünde il katında adalet, özgürlük demokrasi savaşçıları lazım, ABD askerlerine çuval geçirmiş veya kendilerine çuval geçirtilmiş asker lazım değil.

Karanlık güçlere karşı uyanık olmaya davet ediyorum.

KEPEZ İLÇE ÖRGÜTÜ ÜZERİNDE BAZI KARANLIK GÜÇLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPAN BİLİNDİK ŞEREFSİZLER VAR.

Bu Ji temci karanlık geçmişi olan aziz ergen CHP kepez ilçe örgütünü askeri ji tem kışlası mı sanıyor?

Bu geçmişi karanlık adam siyasetten ne anlar

Hayatı boyunca demokrasi, özgürlük barış, adalet değerlene karşı düşmanca savaşmış karanlık birinin en işi olabilir CHP’de?

Unutmayınız kurtlar koyun yediği yeri bir kez daha dolaşırmış (EK-1)

İfadelerini kullanmış, şahsımı kuzu postu giymiş bir j-temci, Neymiş, eski albaymış yok Jandarma komutanıymış, ULAN KİM TAKAR VEYA BAŞKA TÜRLÜ **KER YALOVA KAYMAKAMINI DİYE HİÇ Mİ ANADOLU SÖZÜ DUYMADINIZ?, Merhaba demek bile demokratik temiz siyasi etik kurallara göre suçdur. Kovunuz, yuhlayınız gitsin., Aziz Ergen denilen zat yıllarca demokrasi güçlerine karşı özgürle karşı mücadele edip, bölgede bir yığın faili meçhulleri yönetip, işkenceleri tertipleyen derin devlet adamlarını oluşturulan makamlarda görevli değil miydi? Aziz Ergen, kepez konusundaki uyarı yazımın… Ji tem derin devlet işkence ve faili meçhul askeri vesayetçi bir timci olduğunu böylelikle partiye sızdırılmış veya partide kandırılmış kimi unsular söylüyorlar. Bize kepez CHP örgütünde il katında adalet, özgürlük demokrasi savaşçıları lazım, ABD askerlerine çuval geçirmiş veya kendilerine çuval geçirtilmiş asker lazım değil. Karanlık güçlere karşı uyanık olmaya davet ediyorum. KEPEZ İLÇE ÖRGÜTÜ ÜZERİNDE BAZI KARANLIK GÜÇLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPAN BİLİNDİK ŞEREFSİZLER VAR. Bu Ji temci karanlık geçmişi olan Aziz Ergen CHP Kepez İlçe Örgütünü askeri ji tem kışlası mı sanıyor? Bu geçmişi karanlık adam siyasetten ne anlar? Hayatı boyunca demokrasi, özgürlük barış, adalet değerlene karşı düşmanca savaşmış karanlık birinin en işi olabilir CHP’de? Unutmayınız kurtlar koyun yediği yeri bir kez daha dolaşırmış
ifadeleri ile ismim ve soy ismini kullanarak şahsımı hedef göstermiş, şahsıma yönelik olarak hakaret içerikli paylaşımlarda bulunmuş ve kişilik haklarıma saldırmıştır.

2-) Şahsen, 1979:KHO Tğm.mezuniyet, 1980-89:Bölük Klığı, 1990-92:Kara Harp Akademisi, 1992-97:Şube Müd., 1997-2000:Batman J.Bölge Kur.Bşklığı, 2000-2001:Kaç.ve Orğ.Suçlarla Müc.D.Bşk., 2001-2003:J.Okullar Kur.Bşk., 2003-2004:Şırnak Uludere Snr.A.Klığı., 2004-2005:Şırnak J.Snr.Tüm.Kur.Bşk.nı, görevlerinde bulundum.

Kurmay Subay sıfatıyla Jandarma Genel Komutanlığı’nda sırasıyla; Araştırma ve İnceleme Şube Müdürlüğü, Doğu ve Güneydoğu da Bölge Kurmay Başkanlığında terör örgütlerine karşı gerçekleştirilen operasyonları emir ve komuta gerçekleştirdim. Jandarma Okullar Komutanlığı Kurmay başkanlığına görevlendirildim. 2003 yılında Kuzey Irak sınır Alay komutanlığı yaptım.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı iken, büyük çaplı; enerji, hazine arazileri, akaryakıt, silah ve mühimmat, insan ve tarihi eser kaçakçılığı operasyonlarını yönettim. Soyguncuların ve hortumcuların karşısında, yılmadan ve azimle mücadele verdim. Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonlarından "Beyaz Enerji ve Mavi Akım" enerji yolsuzluk soruşturmalarında adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde, korkusuzca görev aldım.

Ayrıntılı olarak ifade ettiğim gibi şahsımın geçmişi açık, net, tertemiz ve başarılarla doludur. Hukuka aykırı olan paylaşımda iddia edilenin aksine hiçbir dönemde Ji tem görevinde bulunmadım.

3-) İnternet ortamında kolayca ulaşılabilecek bir şekilde şahsımın özel hayatına ve kişilik haklarına saldırı niteliğindeki paylaşımlar ile hedef gösterildim, açıkça mağdur edildim. Bu hususta 4721 sayılı TMK’nun 24üncü maddesi, hukuka aykırı olarak kişilik haklarına saldırılan kimse, hakimden saldırıda bulunanlara karşı korunmasını isteyebileceğini düzenlemiştir.

4-) Yukarıda bahsi geçen hususlar nedeniyle, internet yoluyla yapılan saldırının hukuka aykırılığının tespiti, yayının durdurulması ve kaldırılması istemiyle Sayın Mahkeme’nize başvurma zorunluluğu hasıl olmuştur.
Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
63894
Güvenlik kodu giriniz
: