-cemaate-iliskin-yeni-bilgi-ilk-kez-ortaya-cikiyor.html"?>-cemaate-iliskin-yeni-bilgi-ilk-kez-ortaya-cikiyor.html"?>-cemaate-iliskin-yeni-bilgi-ilk-kez-ortaya-cikiyor.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Cemaat'e ilişkin yeni bilgi: İlk kez ortaya çıkıyor

Cemaat'e ilişkin yeni bilgi: İlk kez ortaya çıkıyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-09 - 07:34 - Bu haberi 182 kişi okudu.


Cemaat'in TSK içinde yeni bir irtibat ağı olduğu iddia edildi. Bu isimlerle ankesörlü hattan irtibat kurulduğu ileri sürüldü. Öte yandan MİT'in TSK'yı an an takip ettiği ortaya çıktı.

Cemaat'in TSK içinde Bylock'la ilişkilendirmediği bir ağı daha olduğu ileri sürüldü.

Bu ağın ortaya çıkarılması sonrası MİT'in TSK'yı an an takip ettiği ortaya çıktı.

Hürriyet'ten Abdulkadir Selvi, "FET֒nün yeni oyunu" başlıklı yazısında, Orta Anadolu'da yaşandığını belirttiği bir olayı anlattı.

"Ankesörlü hattan yeni tayin edilen bazı subayların telefonu aranıyor. Arayan şahıs sivil. Yeni görev yerine gelen subayı arayıp, o ildeki sivil bir şahsın adını veriyor. 'Sizinle şu kişi ilgilenecek' diyor. Bir süre sonra o subayı ismi verilen şahıs arıyor. Aranan askerin ne ByLock’u var ne Bank Asya’da hesabı. 2017 yılı yarısına kadar FETÖ bağlantısı tespit edilememiş. Ancak istihbarat birimleri titiz bir çalışma yapınca, kontörlü hattan gelen telefonun sırrı ortaya çıkıyor" diyen Selvi, "Kriptonun da kriptosu yani. FETÖ yeni bir darbe yapamaz deniliyor ama kimse kendini kandırmasın. Tespit edilemeyen unsurları ile bir suikast girişiminde bulunmayacağını kim garanti edebilir?" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
91703
Güvenlik kodu giriniz
: