-albayrakin-binali-yildirimin-yaninda-abdye-gitmesinin-nedeni-belli-oldu.html"?>-albayrakin-binali-yildirimin-yaninda-abdye-gitmesinin-nedeni-belli-oldu.html"?>-albayrakin-binali-yildirimin-yaninda-abdye-gitmesinin-nedeni-belli-oldu.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Albayrak'ın Binali Yıldırım'ın yanında ABD'ye gitmesinin nedeni belli oldu...

Albayrak'ın Binali Yıldırım'ın yanında ABD'ye gitmesinin nedeni belli oldu...
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-09 - 08:15 - Bu haberi 193 kişi okudu.


Sözcü yazarı Can Ataklı, Başbakan Binali Yıldırım'ın ABD gezisinde Berat Albayrak'ın da yer almasına ilişkin ilginç bir iddiada bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım'ın ABD Başkanı Trump'ın ülke dışında olduğu bir aralıkta ABD'ye gitmesi tartışmalara neden oldu.

Görüşmeye ilişkin eleştirilerde bulunan Sözcü yazarı Can Ataklı, "Bu aşağılanmaya muhatap olmak için taaa Amerikalara kadar gidilir mi? O zaman insanın içine ister istemez kuşku düşüyor" derken, "Acaba Amerika Türkiye'den bazı taleplerde mi bulunacak? Bunu doğrudan Erdoğan'a söylemek yerine Başbakan'ı çağırıp onun aracılığı ile mi söyletecekler? Dışişleri bakanları çok gerekmedikçe başbakanlarla birlikte yurtdışı gezilere katılmazlar. Dışişleri bakanları cumhurbaşkanının dış gezilerine refakat eder. Üstelik bu gezide bir de Enerji Bakanı Berat Albayrak var. Bu gezide onun da olması Binali Yıldırım'a bir istekler listesi verileceği şüphesini güçlendiriyor. Muhtemelen Erdoğan Binali Yıldırım'ın bir hata yapmasından çekindiği için yanına en güvendiği adamını koydu" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
97162
Güvenlik kodu giriniz
: