-olum-tehditleri-suruyor-simdi-de-sibel-tuzun.html"?>-olum-tehditleri-suruyor-simdi-de-sibel-tuzun.html"?>-olum-tehditleri-suruyor-simdi-de-sibel-tuzun.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Ölüm tehditleri sürüyor: Şimdi de Sibel Tüzün

Ölüm tehditleri sürüyor: Şimdi de Sibel Tüzün
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-09 - 08:24 - Bu haberi 185 kişi okudu.


Türkiye'de artan kadın cinayetlerine her gün yenileri eklenirken, son dönemde üst üste "ünlü" isimlere yönelik eski eşlerden ölüm tehditleri geldiği haberleri ortaya çıkıyor.

Eski eşi Ender Balcı’nın ölüm ve şantaj mesajları sonrası mahkemeye başvuran ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, uzaklaştırma kararı aldırdı.

Tüzün'ün şikayeti sonrası İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında Tüzün'ün ifadesine başvuruldu. Tüzün ifadesinde, eski eşinin kendisine ölüm ve şantaj mesajları atarak huzurunu bozduğunu ileri sürdü. Mesaj çıktılarını delil olarak savcılığa sunan Tüzün, şöyle konuştu: "Eski eşimin tavırları boşandıktan sonra değişti. Bana attığı mesajlarda çocuğumu göstermemekle ve beni öldürmekle tehdit ediyor. Attığı mesajların hepsinde küfür ve hakaret var. Huzurum kalmadı."

Sabah'ın haberine göre, Balcı hakkında 'tehdit, hakaret, şantaj ve huzur bozma' suçundan iddianame düzenledi. Sekiz yıla kadar hapsi istenen Ender Balcı, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Geçtiğimiz günlerde benzer bir tehdit de "AKP'li kocadan ayrılmayacaktın" denilerek şarkıcı Gülben Ergen'i hedef almıştı:

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
22083
Güvenlik kodu giriniz
: