-akpnin-en-buyuk-ittifakini-acikladi.html"?>-akpnin-en-buyuk-ittifakini-acikladi.html"?>-akpnin-en-buyuk-ittifakini-acikladi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

AKP'nin en büyük ittifakını açıkladı

AKP'nin en büyük ittifakını açıkladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-14 - 08:30 - Bu haberi 284 kişi okudu.


Tarafsız Bölge programına konuk olan Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Orhan Bursalı, AKP'nin son dönemde en büyük ittifakını orduyla yaptığını söyledi.

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Cumhuriyet gazetesi yazarı Orhan Bursalı, AKP'nin en büyük ittifakının orduyla olduğunu söyledi.

“Bugün AK Parti’nin en büyük ittifakı orduyla. Eskinin hiçbir gerilimi yok" diyen Bursalı, "Bundan da her iki taraf da çok memnun. Ordunun Atatürk sevgisini, bu ittifak çerçevesinde yitirdiğini söylemek mümkün değil. Bu şekilde onların da gönlünü alıyor” ifadelerini kullandı.

“AKP’ veyahut Cumhurbaşkanı, yarın kalkacak bugüne kadar savundukları politikaların tersine Atatürk’ü sahiplenecek deseydim acaba ne derlerdi” diye soran Bursalı, “Cumhurbaşkanı’nın bugün birdenbire böyle bir Atatürk politikasını en önemli bir kart olarak öne sürmesi, masaya koyması seçimlere yönelik bir politika değişikliğinin bir göstergesidir” diye konuştu.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
01768
Güvenlik kodu giriniz
: