-ridvan-dilmen-erdogan-parkasiz-deniz-gezmistir.html"?>-ridvan-dilmen-erdogan-parkasiz-deniz-gezmistir.html"?>-ridvan-dilmen-erdogan-parkasiz-deniz-gezmistir.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Rıdvan Dilmen: Erdoğan, parkasız Deniz Gezmiş'tir

Rıdvan Dilmen: Erdoğan, parkasız Deniz Gezmiş'tir
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-12-16 - 06:58 - Bu haberi 122 kişi okudu.


Rıdvan Dilmen, 15 Temmuz gecesini Erdoğan ile birlikte Huber Köşkü'nde geçirdiğini söyledi

Rıdvan Dilmen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve ailesini ne kadar çok sevdiğini anlatarak, Erdoğan için Deniz Gezmiş benzetmesi yaptı. Dilmen "Ben Tayyip Erdoğan beye baktığımda parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Deniz Gezmiş de 'kahrolsun emperyalizm' diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor" ifadelerini kullandı.

16 Nisan’da gerçekleştirilen anayasa referandumu öncesi başlattığı ‘Evet’ videosu akımıyla dikkat çeken Rıdvan Dilmen, Rıdvan Dilmen, Habertürk'te Veyis Ateş'in sunduğu 'Akılda Kalan' programına konuk oldu.

Sık sık "Ben siyasetten anlamam" ve "Siyaset yapmıyorum" diyen Rıdvan Dilmen, Erdoğan ve ailesi ile olan özel ilişkisini anlatırken 15 Temmuz gecesini Erdoğan ailesi ile birlikte Huber Köşkü'nde geçirdiğini açıkladı.


"Parkasız Deniz Geçmiş"
İşçi Partili bir babanın oğlu olduğunu vurgulayan Dilmen "Ben Tayyip Erdoğan beye baktığımda parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Deniz Gezmiş de 'kahrolsun emperyalizm' diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor" diye konuştu.

'Siyaset bilmiyorum' diyen Dilmen'in bu sözlerine Deniz Gezmiş'in 68 kuşağından dava arkadaşlarının vereceği yanıt merak ediliyor.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
33617
Güvenlik kodu giriniz
: