-cenk-tosunun-gidis-fotografi-sosyal-medyayi-salladi.html"?>-cenk-tosunun-gidis-fotografi-sosyal-medyayi-salladi.html"?>-cenk-tosunun-gidis-fotografi-sosyal-medyayi-salladi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Cenk Tosun'un gidiş fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Cenk Tosun'un gidiş fotoğrafı sosyal medyayı salladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-01-07 - 20:18 - Bu haberi 234 kişi okudu.


Cenk Tosun bugün eşi Eda Tosun'la birlikte Londra'ya uçtu. Cenk'in yanındaki sarı kapaklı bidon sosyal medyada dikkat çekti.

Everton takımıyla 4,5 yıllık anlaşma imzalayan Cenk Tosun dün akşam eşyalarını toplamak için Türkiye'ye gelmişti. Tosun ve eşi Eda Tosun, bugün 6 parça valizle Londra’ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na geldi.

Tosun ve eşini Londra’ya bir kadın arkadaşları uğurlarken, Beşiktaşlı idareci ve yöneticilerin olmaması dikkat çekti. Tosun daha sonra basın mensuplarına el sallayarak Türkiye’ye veda etti.

TURŞU BİDONU MU? Bu arada Tosun'un eşyaları arasındaki bir bidon dikkat çekti. Sosyal medyada ses getiren bidonun turşu ya da zeytin bidonu olduğu iddia edildi.
Tosun’un İngiltere’ye turşu bidonu götürmesi Twitter’da espri konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, “Turşu önemli”, “28 milyon Euro da olsan o turşu gidecek”, “Turşu iyidir, kuvvet verir” gibi esprili yorumlar yaptılar.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
22687
Güvenlik kodu giriniz
: