-sosyal-medyada-dolasan-o-iddiaya-kizindan-yalanlama.html"?>-sosyal-medyada-dolasan-o-iddiaya-kizindan-yalanlama.html"?>-sosyal-medyada-dolasan-o-iddiaya-kizindan-yalanlama.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

Sosyal medyada dolaşan o iddiaya kızından yalanlama

Sosyal medyada dolaşan o iddiaya kızından yalanlama
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-01-10 - 08:14 - Bu haberi 381 kişi okudu.


Sosyal medyada geçen günlerde Ferhan Şensoy hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya atılmıştı. O iddiaya Münir Özkul’un kızı Güner Özkul bir yanıt verdi:

Sosyal medyada geçen günlerde Ferhan Şensoy hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya atılmıştı. Oyuncunun, 5 Ocak’ta vefat eden Münir Özkul’un 20 yıl boyunca tüm masraflarını karşıladığı ve ona Cihangir’den ev aldığı öne sürülmüştü.

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak'ın haberine göre, o İddiaya Münir Özkul’un kızı Güner Özkul bir yanıt verdi:

JÜBİLE PARASIYLA ALINDI

“Babam o evi 70 yaşındayken AKM’de düzenlenen jübile gecesinden elde edilen gelirle aldı. O dönem Kemal Sunal ve Müjdat Gezen babama ‘Sen bu parayı harcarsın. Biz bunu bankaya yatırıp üzerine bloke koyduracağız. Ev bulduğunda paranı alırsın’ demiş. O ev öyle alındı. Babam Ferhan Şensoy’un yanında çalışıyordu. Ferhan Abi borçlarına yardım etmiştir mutlaka. Çünkü yufka yürekli bir adam. Ama ev aldığı iddiası asılsız. Babamın tedavi gördüğü hastaneler ücret almadı. Eski eşiyle ailesi yardım etti, ben ve eşim de elimizden geleni yaptık.”

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
43687
Güvenlik kodu giriniz
: