-sonar-arastirma-chp-bunu-bilmeyecek-parti-degil-hdp-ile-ittifak-yaparsa.html"?>-sonar-arastirma-chp-bunu-bilmeyecek-parti-degil-hdp-ile-ittifak-yaparsa.html"?>-sonar-arastirma-chp-bunu-bilmeyecek-parti-degil-hdp-ile-ittifak-yaparsa.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

SONAR Araştırma: CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaparsa...

SONAR Araştırma: CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaparsa...
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-02-08 - 20:47 - Bu haberi 164 kişi okudu.


Olası bir ittifakta CHP'nin oylarının düşeceğini belirten SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, "CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir" dedi.

SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, olası bir CHP ve HDP ittifakını değerlendirdi. Olası bir ittifakta CHP'nin oylarının düşeceğini belirten Bayrakçı, "CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir" ifadelerinde bulundu.
SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, canlı yayında olası bir CHP ve HDP ittifakını değerlendirdi.

CNN Türk'te ‘Türkiye’nin Gündemi’ programına konuk olan SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, olası bir CHP ve HDP ittifakında, CHP’nin oylarının düşeceğini belirtti. Bayrakçı, “Bazı ittifaklarda 25 artı 10, 35 olacağı yerde 15’e düşer. CHP bunu bilmeyecek bir parti değil. HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
93951
Güvenlik kodu giriniz
: