-guney-korede-penis-park-gidenleri-saskina-ceviriyor.html"?>-guney-korede-penis-park-gidenleri-saskina-ceviriyor.html"?>-guney-korede-penis-park-gidenleri-saskina-ceviriyor.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Güney Kore'de 'Penis Park' gidenleri şaşkına çeviriyor

Güney Kore'de 'Penis Park' gidenleri şaşkına çeviriyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-02-13 - 20:53 - Bu haberi 337 kişi okudu.


Pyongchang'da devam eden Kış Olimpiyatları dikkatleri Güney Kore'ye çevirirken, penis heykelleriyle dolu olan bir park herkesi şaşkına çevirdi.

Güney Kore'de penis heykelleriyle dolu olan bir park görenleri hayrete düşürüyor. Bu günlerde Pyongchang'da devam eden Kış Olimpiyatları'yla gündemde olan güney Kore'de ilginç bir park keşfedildi.
Parkın her yerinde dev penis heykelleri bulunuyor. Parkın ilginç görüntüsünün yanında bir o kadar şaşırtıcı da hikayesi mevcut.
Hikayeye göre, parkın bulunduğu bölgede denize açılan bir balıkçı kayalıklarda kalan sevgilisini kurtaramaz ve aşıklar bir daha hiç kavuşamaz.
Köylüler bir daha hiç balık tutmadılar. Ancak bir gün bir balıkçı denize boşaldı ve bu kişi balık tutunca herkes ölen genç bajkire kadının huzura kavuşabilmesi için erkeklik organı gerektiğine inandılar.
Ve daha sonra bölgeye penis heykelleri dikilmeye başlandı. Parkta cinsel organı açık olan erkek balıkçı heykelleri de bulunuyor.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
60742
Güvenlik kodu giriniz
: