-saadet-partisinden-abdullah-gul-aciklamasi.html"?>-saadet-partisinden-abdullah-gul-aciklamasi.html"?>-saadet-partisinden-abdullah-gul-aciklamasi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Saadet Partisi'nden 'Abdullah Gül' açıklaması

Saadet Partisi'nden 'Abdullah Gül' açıklaması
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-03-19 - 08:36 - Bu haberi 96 kişi okudu.


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Erdoğan'a tepki gösterdiği açıklamasında, 'Abdullah Bey aday olabilir. İhtimal dahilindedir. Başkaları da olabilir' dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "İttifakta olmasını arzu ettiğimiz partiler kendilerine başka bir yol arkadaşı seçiyorsa onlara da 'Güle güle' demekten başka bir şey elimizden gelmez" açıklamasıyla ilgili olarak "Biz de kırgınız. Bu seçimler 50 artı 1'i gerektiriyor. Güvende hissetmiyorlar kendilerini. Bizim gibi o ittifaka güç katacak birini istiyorlar. Ama bizim problemlerimiz büyük" dedi.

Karamollaoğlu, 2019'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü aday gösterecekleri yolundaki iddia için de "Abdullah Bey aday olabilir. İhtimal dahilindedir. Başkaları da olabilir" ifadesini kullandı.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
24219
Güvenlik kodu giriniz
: