-yenicag-yazari-ciddi-bir-kulis-bilgisini-sizinle-paylasayim.html"?>-yenicag-yazari-ciddi-bir-kulis-bilgisini-sizinle-paylasayim.html"?>-yenicag-yazari-ciddi-bir-kulis-bilgisini-sizinle-paylasayim.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Yeniçağ yazarı: Ciddi bir kulis bilgisini sizinle paylaşayım

Yeniçağ yazarı: Ciddi bir kulis bilgisini sizinle paylaşayım
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-04-08 - 20:09 - Bu haberi 5276 kişi okudu.


Yeniçağ Gazetesi yazarı Batuhan Çolak, özel bir TV kanalının canlı yayınına katılarak yeni bir ittifak oluşumu hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Çolak, İYİ Parti, Demokrat Parti ve Saadet Partisi ile ilgili aldığı kulis bilgisini paylaştı...

İYİ Parti’nin, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile ittifak kuracağı söylentileri dolaşıyor… Konuyla ilgili KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın sorularını yanıtlayan Yeniçağ Gazetesi yazarı Batuhan Çolak, aldığı kulis bilgisini canlı yayında aktardı.

İYİ PARTİ-SAADET PARTİSİ-DP İTTİFAKI

Çolak, “Son edindiğim ciddi bir kulis bilgisini sizinle paylaşayım. Demokrat Parti, yüzde 90 oranında İYİ Parti’nin çatısı altında seçimlere girmeyi kabul etmiş durumda yani anlaşmış durumdalar, el sıkışmışlar. Demokrat Parti’nin elindeki Fethiye Belediyesi de İyi Parti’ye geçtiğini açıklayacak. Yüzde 90 oranında Demokrat Parti, İyi Parti ile el sıkışmış durumda. Saadet Partisi de çok büyük ihtimalle olacak gibi gözüküyor.”

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
12316
Güvenlik kodu giriniz
: