-fetonun-sozde-samsun-bolge-imami-murat-elmas-marmariste-yunan-bayrakli-yatta-yakalandi.html"?>-fetonun-sozde-samsun-bolge-imami-murat-elmas-marmariste-yunan-bayrakli-yatta-yakalandi.html"?>-fetonun-sozde-samsun-bolge-imami-murat-elmas-marmariste-yunan-bayrakli-yatta-yakalandi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

FETÖ'nün sözde Samsun Bölge İmamı Murat Elmas, Marmaris'te Yunan bayraklı yatta yakalandı.

FETÖ'nün sözde Samsun Bölge İmamı Murat Elmas, Marmaris'te Yunan bayraklı yatta yakalandı.
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-04-10 - 07:32 - Bu haberi 81 kişi okudu.


FET֒nün sözde Samsun Bölge İmamı Murat Elmas, Marmaris’te Yunan bayraklı yatta yakalandı. Elmas’ın, örgütün Samsun bölge yapılanmasındaki en önemli isimlerden biri olduğu belirtildi.

2015 yılında FETÖ tarafından Samsun, Tokat, Amasya, Çorum ve Sinop'tan sorumlu Samsun bölge imamı olarak atanan ve ByLock içeriklerinden tespit edilen "Fatih" kod adlı Murat Elmas'ın (48) Marmaris'te olduğu tespit etdildi. Limanda düzenlenen operasyonda, Yunanistan bayraklı bir yatta Murat Elmas ile yanındaki 5 kişi gözaltına alındı.

SAMSUN BÖLGESİNİN EN ÖNEMLİ İSMİYDİ
FETÖ okullarında din kültürü öğretmeni olarak görev yapan ve sahte kimlikle Yunanistan'a kaçmayı planlayan Elmas'ın 3 telefonunda da ByLock tespit edildi. Diğer 5 zanlının üzerinden de sahte kimlik çıktı. FETÖ'nün Samsun bölge yapılanmasındaki en önemli isimlerden biri olduğu belirtilen Elmas'ın, bölge yapılanmasının çözülmesi sonucu yakalandığı vurgulandı.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
67479
Güvenlik kodu giriniz
: