-yurtdisina-cikmak-zorunda-kaldim-cunku.html"?>-yurtdisina-cikmak-zorunda-kaldim-cunku.html"?>-yurtdisina-cikmak-zorunda-kaldim-cunku.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

'Yurtdışına çıkmak zorunda kaldım çünkü...'

'Yurtdışına çıkmak zorunda kaldım çünkü...'
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-04-16 - 08:06 - Bu haberi 41 kişi okudu.


FET֒den gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan’ın “kaçtığı” yönünde iddialar dün gündeme gelmişti. İnan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

FET֒den gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan’ın “kaçtığı” yönünde iddialar dün gündeme gelmişti.

Hürriyet gazetesi yazarı Jale Özgentürk, dünkü yazısında, “Serdar İnan kayıp mı?” sorusunu yöneltip şunları yazmıştı:

“Son günlerde hem sosyal medyada hem iş dünyasında gündeme gelen bir iddia var: İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan kayıplara karıştı... İnanlar İnşaat, başta gayrimenkul olmak üzere sigorta ve otomotiv sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. Serdar İnan’ın Kanada ya da Avustralya’ya yerleştiği öne sürülüyor. Alacaklı çalışanlar ve İnanlar’ın devam eden projelerinden konut alanların da Serdar İnan’a ulaşamadığı sosyal medyada gösterdikleri tepkilerden anlaşılıyor.”

"YURTDIŞINA ÇIKMAK ZORUNDA KALDIM..."

Serdar İnan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Kişisel Twitter hesabından, "Belirsizlik konusundaki kamuoyu basın açıklamamdır" diye belirten İnan, "Haksız, isnadsız şekilde yargısız infaza uğratıldım" dedi.

İnan, "Sapla samanın karıştığı bu ortamda, bir sene önce yurtdışına çıkmak zorunda kaldım, şirketimi uzaktan yönetmeye çalıştım, belki hatalı kararlar aldım. Bu terk ediş benim için kolay olmadı, hayallerimi, ideallerimi, geçmişimi en önemlisi beni ben yapan değerlerimi de arkamda bıraktım" derken, "Şirketimizin hiçbir profesyonel çalışanının bu süreçte hatası yoktur. Eğer hata varsa benimdir" ifadelerini kullandı.

İnan, şirketin iflası ile ilgili olarak da, "Türkiye'deki şirketimizin mal varlığı rahatlıkla borçlarının kapanmasını sağlayacak seviyededir. Bu sebeple şirketimizin üzülerek iflasını istiyorum, ilgili makamlardan ricam, işlemlerin bu yönde yapılmasıdır, böylece hak sahipleri alacaklarını rahatlıkla alabileceklerdir" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
58736
Güvenlik kodu giriniz
: