-devam-tweetleri-neden-silindi.html"?>-devam-tweetleri-neden-silindi.html"?>-devam-tweetleri-neden-silindi.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

'DEVAM' tweetleri neden silindi?

'DEVAM' tweetleri neden silindi?
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2018-05-09 - 08:43 - Bu haberi 412 kişi okudu.


CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, 'DEVAM' tweetlerinin neden silindiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” demesi üzerine muhalif seçmenler Twitter'da 'T A M A M' etiketi ile kampanya başlattı.

Twitter'da 'T A M A M' etiketine 1.400.000'den fazla tweet atıldı. 'T A M A M' etiketi dünya gündeminde de birinci sıraya yükseldi. 'T A M A M' kampanyasına karşı açılan 'DEVAM' etiketli 300 bin tweetin Twitter'dan silinmesi tartışma konusu oldu.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, 'DEVAM' etiketli tweetlerin neden silindiğini Twitter hesabından paylaştığı mesajda açıkladı.

Yarkadaş'ın mesajı şöyle:

'T A M A M 1.400.000'i geçti. AKP'li troller karşı kampanya sözcüğü DEVAM için bot hesaplardan 300 bin twit attı. Twitter bunun üzerine, 300 bin sahte twiti yayından kaldırdı. Ve böylece AKP'nin kampanyası çöktü. Sahtekarlık da bir yere kadar...'

Kaynak: AntalyaMerkezi.com Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
74947
Güvenlik kodu giriniz
: