-.html"?>-.html"?>-.html" /> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" ?> AntalyaMerkezi.com" /> " ?>" ?>" /> " ?>" ?>"/>

Oyun bitince, sah da piyon da ayni kutuya konur.
(Italyan Atasözü)
Salih KÜTÜKÇÜ

E-Posta:
salih_mng@hotmail.com

KILIÇDAROĞLU: HİÇBİR ŞEYDEN ÇEKMEDİ ÖRGÜTÜNDEN ÇEKTİĞİ KADAR

Bir genel başkan düşünün ülkesi için hayelleri olan ve bunları gerçekleştirmek için olabileceği en iyi konumda olan. Lakin örgütü ayağına bağ oluyur.Onun hızına yetişemeyen ve onu anlamayan kadrolar.
Kılıçdaroğlu CHP genel Başkanı olduğu zaman toplum da olumlu bir hava esti ve CHP nin bu genel başkan ile iktidar alternatifi olabileceği düşüncesi doğdu.
Kılıçdaroğlu nun bir eksiği vardı bu da kadrosuzluk. 20 yıldan fazla Genel Başkanlık yapan Baykal parti kadrolarını kendi ekibi ile doldurmuştu zaten.. ki Kılıçdaroğlu da Baykal ekibinin adamı idi zaten. Fakat Genel Başkan olunca Baykal ekibi ile çalışmak zorunda kaldı.
CHP Parti Meclisi MYK’sı politika üretemez halde bunun yanında örgütleri de denetleyememektedirler.Örgüt ziyaretine giden milletvekili yada PM üyesi gittikleri ilin il başkanı,ilçe başkanları varsa belediye başkanları ile görüşerek rapor hazırlıyorlar.Bu da Genel Başkan ve taban arsındaki bağı zayıflatıyor.
Antalya da yaşanan Park açma olayı benim için bu işin tuzu biberi oldu. Kötü bir organizasyon ile insanlar iki saat bekletildi.Koray Avcı konseri bile bu insanları bu kadar süre ile bekletmesine yetmedi ve insanlar alanı terk etti.

Not : Murapaşa belediye başkanı milletvekili seçiminde çoğu parti üyesi ve delegesi olan çalışanlarını alana getirmemiştir/getirememiştir. Oysaki bu üyeleri milletvekili ön seçiminde aktif hale getirebilmişmiştir. Örgütü çalıştırmayan belediye başkanı mercek altına alınmalıdır.


2017-11-27 Bu Yazı 1071 kez okundu

Son Yazıları

Kılıçdaroğlu: Hiçbir şeyden çekmedi örgütünden çektiği kadar
Bir Atatürk Çocuğunun portresi.
Sağlık Turizmi Nereye Gider ?..
Yorumlar